دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰ – پخش ۵ اردیبهشت

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت 20

یکی از بهترین شبکه هایی که در حوزه تولید فیلم های تولیدی جذاب بسیار خوب عمل می کند، شبکه یک صدا و سیما می باشد. این بار شبکه یک سیما بعد از سریال نوروزی نون.خ به سراغ تولید یک سریال اجتماعی و طنز دیگر رفته است.دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰

به همین دلیل قصد داریم تا در این مطلب از پغمان به خلاصه داستان سریال دنگ و فنگ روزگار ، ساعت پخش و معرفی بازیگران این سریال اجتماعی بپردازیم.

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت بیستم

  تا انتها این مطلب همراه ما باشید و از جزئیات این سریال بیشتر بدانید.  

سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت بیست

دوستی یعنی رفاقت، نزدیکی، محبت، عشق و …، اما اگر همین دوستی به خاطر ماجرا‌هایی به هم بخورد، مسلماً منجر به شکل گیری اتفاقاتی می‌شود. همین سوژه مجموعه سریال دنگ و فنگ روزگار شده که به تهیه‌کنندگی امیرحسین طالبی‌کاشانی و کارگردانی جواد مزدآبادی در سیما فیلم برای پخش از شبکه یک سیما مراحل تصویربرداری را سپری می‌کند.

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت بیستم

نقش این دو دوست را محمد نادری و سیروس گرجستانی بازی می‌کنند که طی شراکتی دچار مشکلاتی می‌شوند که ناچار هستند طی سال‌ها این مشکلات را پنهان کنند. همین مساله باعث رقم خوردن اتفاقات مختلف و جالب طنز در این سریال می‌شود. البته به گفته تهیه‌ کننده سریال جنس طنز این سریال با دیگر طنز‌ها متفاوت است و بیشتر طنز موقعیت است تا بتواند از این طریق نگاه مخاطب را جلب کند.

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت 20

      مطالب دیگر را نیز بخوانید :

دانلود عصر جدید قسمت ۲۲

دانلود سریال زوج یا فرد قسمت 13

دانلود سریال زوج یا فرد

دانلود سریال لحظه گرگ و میش

سریال های نوروزی

 

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰ با کیفیت عالی

در کنار این دو بازیگر، بیژن بنفشه‌خواه، نیما شاهرخ‌شاهی، محمد فیلی، غلامرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته‌آ مهدی‌نیا، سینا رازانی، زهرا داوود‌نژاد، مهری آل‌آقا، مریم شاه ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علایی، فریده دریامج، ژیار محمدزاده، ساره صحرایی، ستاره صحرایی و .. بازی می‌کنند.

سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰

یکی از ویژگی‌های این مجموعه تلویزیونی، تصویربرداری در ۷۰ لوکیشن است و همین تعدد لوکیشن‌ها یکی از عوامل جذابیت سریال دنگ و فنگ روزگار است و گروه در قسمت‌های مختلف تهران، شهر ری، احمدآباد مستوفی و … مشغول ضبط این اثر هستند. البته تعدد لوکیشن‌ها کار تولید را با سختی‌هایی همراه می‌کند، اما تهیه‌کننده تلاش کرده تا این سختی را به جان بخرد تا بتواند یک مجموعه طنز دیدنی را روانه آنتن کنند تا مردم هم از تماشای آن لذت ببرند.

سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت بیست

دانلود قسمت ۲۰ سریال دنگ و فنگ روزگار

ضمن این‌که طراح و سرپرست فیلمنامه حسن وارسته و امیر شاداب هم در نگارش به او کمک کرده است. از دیگر حسن‌های این مجموعه آماده بودن فیلمنامه قبل از کلید زدن بود. این اتفاق در این روز‌ها خیلی به ندرت اتفاق می‌افتد و معمولاً گروه سازندگان آثار نمایشی با داشتن پنج تا ده قسمت آماده از فیلمنامه کلید می‌زنند و همزمان با تولید، نگارش هم ادامه دارد.

سریال دنگ و فنگ روزگار ۲۰

داستان «دنگ و فنگ روزگار» بـه ارتباط دو دوست با بازی محمد نادری و سیروس گرجستانی برمی گردد. این دو طی شراکتی دچار مشکلاتی می شوند کـه ناچار هستند این مشکلات را پنهان کنند. همین مساله باعث خط سیر داستان طنز این مجموعه می شود.

ساعت پخش سریال دنگ و فنگ روزگار

«دنگ و فنگ روزگار» بـه تهیه کنندگی امیرحسین طالبی کاشانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما اسـت کـه در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌اي پخش خواهد شد. این سریال هرشب از ساعت 22 از شبکه اول پخش خواهد شد .

پخش آنلاین سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰

پخش آنلاین قسمت اول سریال دنگ و فنگ روزگار را در زیر مشاهده می کنید :(بزودی…)

 
 
 

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار با کیفیت عالی

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰ با کیفیت 720

دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار قسمت ۲۰ با کیفیت 480

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.