پنل کاربری سایت همسریابی هلو: پنل کاربری صیغه هلو

سلام خوش امدین امیدوارم تو هیچ عشقی شکست نخورده باشین اگه خوردین هم اشکالی نداره همه که نباید به عشقشون برسن. درصورتی که انتقاد یا پیشنهادی دارین با ما درتماس باشین
09010736795 سامی حسینی مهندس سئو,ایده پرداز وب

پنل کاربری سایت همسریابی هلو: پنل کاربری صیغه هلو

سایت همسریابی یک از بهترین سایت همسریابی اینترنتی و انلاین که همسریابی رایگان می باشد. جستجو همسریابی در سایت های:همسریابی آناهیتا،همسریابی دوهمدل،سایت همسریابی آناهیتا،جستجوی سایت همسریابی دوهمدم،همسریابی شیدایی،همسریابی دوهمدم

پنل کاربری سایت همسریابی هلو: پنل کاربری صیغه هلو
پنل کاربری سایت همسریابی هلو: پنل کاربری صیغه هلو

سایت همسریابی هلو

سایت همسریابی هلو
سایت همسریابی هلو

بدترين کاري که مي توانستيم بکنيم، اين بود که چندتا پروفايل اکازيون زنانه و مردانه بسازيم و عضو به روزترين سايت هاي همسريابي شويم. پروفايل هايي که مشخصاتشان به مشخصات سيندرلا و پسر پادشاه توي قصه ها طعنه مي زند و شايد همين مشخصات بود که باعث شد هرکدام از پروفايل هاي مذکور در مدت يک هفته بيشتر از پانصد بازديد داشته باشند.
اما واقعيت اين می باشدکه هدف از ساخت اين پروفايل ها به هيچ وجه شوخي و خنده نبود و ما مي خواستيم بدانيم توي دل کاربران سايت چه خبر می باشدو اصلا اينجا چکار مي کنند؟

سایت همسریابی 2 همدلاگر يک بار امتحان کنيد مي فهميد خوش خيالي زيادي چقدر مي تواند در محيط هاي مجازي احمقانه باشد. چون ممکن می باشدآقاي محترمي که در حال مطالعه پروفايلش هستيد دقيقا شرايطي مثل خود شما داشته باشد،

يعني خانم کنجکاوي باشد درست هم سن و سال و هم قد و قواره خودتان. البته ساختن پروفايل هاي تقلبي اولين و آخرين تقلبمان بود، آن هم از روي اجبار. چون احتمالا هيچ خانمي براي آقايي با مشخصات معمولي تره هم خرد نمي کرد و آقايان هم براي پروفايل معموي يک خانم سر و دست نمي شکستند.

همسریابی دوهمدل

همسریابی دوهمدل
همسریابی دوهمدل

اما بعد از اين تقلب فقط چندتا سوال طراحي کرديم و در جواب پيام هاي درخومی باشدآشنايي فرستاديم. اولين سوال اين بود که «به نظرتان دنياي مجازي جاي مناسبي براي پيداکردن هسر آينده است؟»

سوال بعدي هم اينکه «در دنياي واقعي کسي نبود که دلتان را ببرد؟» و سوال سوم هم اينکه «تا حالا گشت و گذارتان موفقيت آميز بوده و به مورد مشکوکي برخورد نکرده ايد؟» سوال هايي که به تعداد زيادي براي کاربران ارسال کرديم و از آناليز جواب هايشان هم به نتايج جالبي رسيديم.

خانم ها صادق ترند

اکثر دخترها در جواب دادن به سوال ها دقيقا همان طوري بودند که در دنياي واقعي به سوال هاي خواستگارهايشان جواب مي دهند. کمي دست و پا شکسته و با احتياط زياد. البته تعداد کمي از دخترها هم از جواب دادن طفره رفته بودند يا خواسته بودند بدانند خودمان اينجا کار مي کنيم؟

جستجوی سایت همسریابی دوهمدم

جستجوی سایت همسریابی دوهمدم
جستجوی سایت همسریابی دوهمدم

اما در ميان جواب ها چند مورد مشابه هم وجود داشت. اکثر دخترها مي گفتند بيشتر آقايان خالي بند هستند و فقط تعداد کمي از اعضاي مرد قصد ازدواج دائم دارند. در کل نظر خانم ها زياد مثبت نبود و شايد همين نگاه منفي باعث شده بود که تعداد دخترها خيلي کمتر از پسرها باشد.

درمورد سوال دوم هم جواب هاي پرت و پلاي زيادي وجود داشت. اما در چندين مورد مشابه خانم ها مي گفتند دلشان مي خواهد همسر آينده شان را خودشان انتخاب کنند و از اينکه انتخاب بشوند دل خوشي ندارند.

سایت همسریابی,همسریابی,همسریابی دوهمدم

تعدادي هم که خيلي صادق تر بودند يا مي خواستند صادق تر به نظر بيايند، دليل مراجعه شان به سايت هاي همسريابي را خجالتي بودن در دنياي واقعي مي دانستند. دخترهايي که اغلب در شهرهاي کوچک تر زندگي مي کردند و تنها راهشان براي تجربه ازدواج نيمه مدرن و دخالت مستقيم در انتخاب نيمه گشمده راه اينترنتي بود. درمورد سوال سوم هم نتيجه نظرسنجي بين خانم ها چندان رضايت بخش نبود. اکثرشان تجربه چندين تماس تلفني يا ديدار حضوري را داشتند که بي نتيجه مانده بود.

همسریابی شیدایی

همسریابی شیدایی
همسریابی شیدایی

اما در کل مي شود نتيجه گرفت که 90 درصد خانم هايي که عضو سايت هاي همسريابي مي شوند، قصد ازدواج دائم دارند. برعکس تصور عمومي اين خانم ها اصلا هم جزو پرتوقع ها نبودند. خانم هاي شهرستاني مهمترين ملاکشان شغل دولتي و وفاداري بود و خانم هايي که از شهرهاي بزرگتر عضو سايت شده بودند ملاک هايي مثل وضع مالي مناسب و شخصيت اجتماعي و خوش برخوردي هم به ملاک هايشان اضافه مي شد.

آقايان برخلاف خانم ها فضاي مجازي را استارت خوبي براي مساله ازدواج مي دانستند کمتر از خانم ها ترس از گول خوردن داشتند و با اعتماد به نفس بيشتري دنبال نيمه گمشده شان مي گشتند.

همسریابی دوهمدم

همسریابی دوهمدم
همسریابی دوهمدم

مردهاي وسواسي
تکليف آن دسته از آقاياني که پي حشمت و جاه آمده بودند که معلوم بود. از همان پروفايل ها و پيام هاي اولشان مي شد فهميد که قصد اينها هرچه که باشد، انتخاب همسر آينده نيست. اکثر آقايان با شک و ترديد به سوال ها جواب مي دادند.

تعداد زيادي هم مي گفتند ما خودمان روانشناسيم و اين کارها که براي شما تجربه است، براي مخاطره اي بيش نيست. نکته جالب هم اين بود که آقايان هم مثل خانم ها به پروفايل ها اعتماد نداشتند.

البته بيشتر شک آقايان مربوط به چهره و خصوصيات فيزيکي بود. شک و ترديدي که به خاطر تجربه مندي شان بود. اينطور که آقايان مي گفتند، در ديدارهاي حضوري مشخص مي شد که خانم ها اصلا از چهره خودشان درک درستي ندارند و اکثرا خودشان را زيباتر از آن چيزي که هستند مي دانند.

البته ضعف آيتم هاي معرفي چهره دليل مناسب تري براي اين تفاوت به نظر مي رسد. به هر حال آقايان که 90 درصدشان به دنبال پيداکردن سيندرلا بودند از ديدارهايي که تا به حال داشتند راضي به نظر نمي رسيدند و مهم ترين مشکل را در جاي خالي عکس در پروفايل خانم ها مي دانستند. اما در ميان آقايان هم تعداد زيادي به سوال ها جواب دادند.

ورود به سایت همسریابی اناهیتا

ورود به سایت همسریابی اناهیتا
ورود به سایت همسریابی اناهیتا

اين تعداد در ميان کاربران بالاي 30 سال بودند که بيشتر از زير 30 ساله ها قصد ازدواج داشتند. يا اگر هم قصد مشخصي براي ازدواج نداشتند، آمده بودند که ببينند چطور مي شود. يعني اگر مورد مناسبي پيدا شد که چه بهتر و اگر پيدا نشد هم که بالاخره تلاششان را کرده بودند.

آقايان برخلاف خانم ها

آقايان برخلاف خانم ها فضاي مجازي را استارت خوبي براي مساله ازدواج مي دانستند

کمتر از خانم ها ترس از گول خوردن داشتند و با اعتماد به نفس بيشتري دنبال نيمه

گمشده شان مي گشتند.

درباره روش هاي ديگر هم عکس خانم ها ادعاي مدرنيته و اينها نداشتند و فقط مي

خواستند دايره انتخابشان وسيع تر باشد؛ يعني به جاي دخترهاي فاميل و دوست و آشنا

و در و همسايه بتوانند موردهاي بيشتري را بررسي کنند.

درمورد سوال سوم هم مثل خانم ها نتيجه زياد مسرت بخش نبود. با اين تفاوت که آقايان

اعتراف مي کردند اکثر خانم هايي که با آنها ملاقات داشته اند، واقعا قصد ازدواج داشتند، منتها شرايطشان زياد مقبول نبوده. هيچ کدام از آقايان هم مثل خانم ها به مورد مشکوکي اشاره نکردند.

همسریابی دوهمدل جدید

همسریابی دوهمدل جدید

آنها که درست آمده بودند
بين همه مدل کاربراني که توي سايت ها بودند، يک عده هم کاملا درست آمده بودند. کساني که به نحوي با بقيه آدم ها تفاوت داشتند. مثلا دچار مشکلات فيزيکي يا بيماري هاي خاص بودند و براي ازدواج دنبال کسي مثل خودشان مي گشتند.
يک نفوذي در سايت همسريابي!

بالاخره اينترنتي ازدواج کنيم يا نه؟

بررسي ها نشان مي دهد شناختي که از اين طريق شکل مي گيرد چندان کامل نيست، چون ازدواج بايد با آگاهي و درک عميق صورت بگيرد. متاسفانه سوءاستفاده هم در اين سايت ها بسيار زياد است، به گونه اي که معمولا بيش از 90 درصد رابطه هايي که به شکلي در اين سايت ها ايجاد مي شود، با اهداف جنسي می باشدو اخلاق در بسياري از موارد زير پا گذاشته مي شود.

آدرس جدید سایت همسریابی آناهیتا

آدرس جدید سایت همسریابی آناهیتا
آدرس جدید سایت همسریابی آناهیتا

شکل اين سايت ها در خارج از کشور به صورت دوست يابي است، نه همسريابي که هيچ سنخيتي با فرهنگ ما ندارد و باتوجه به پشتيباني کارهاي پژوهشي صورت گرفته، به طور قطع مي توانيم اعلام کنيم اکثر کاربارن اين ساتي ها صرفا اهدافي براي رابطه هاي جنسي دارند و نه ازدواج.

از طرفي، اين سايت ها يکي از مهم ترين مروجان ازدواج موقت هستند فراموش نکنيم که ازدواج در دين اسلام پديده پسنديده اي می باشدو به عنوان اقدامي نيک و انسان ساز از آن ياد شده، اما باتوجه به خلاءهاي اجتماعي موجود در جامعه، بحث هاي متناقضي در رابطه با ازدواج موقت عنوان شده و سايت هاي همسريابي به يکي از بزرگ ترين مروجان ازدواج موقت تبديل شده و اکثرا با اشاعه تصويري نادرست از اين مساله به شکل نامتعارفي جوانان را به يکديگر براي اين اقدام معرفي مي کنند.

ثبت نام در سایت همسریابی دوهمدم

ثبت نام در سایت همسریابی دوهمدم
ثبت نام در سایت همسریابی دوهمدم

شارژ‍ موبایل اینترنتی، ثبت نام اینترنتی کنکور، خرید بلیت مسافرت اینترنتی، شب‌نشینی و

صله رحم اینترنتی و بالاخره ازدواج اینترنتی…! چند سالی است سایت‌های اینترنتی

همسریابی در فضای مجازی با چنین عناوینی فعال‌اند. تاکنون صدها سایت همسریابی

تاسیس شده‌اند که مجوز رسمی ندارند و فعالیت‌شان غیرقانونی است.

برای شناخت قبل از ازدواج اولین و مهم‌ترین سطح ارتباط، برخورد چهره‌به‌چهره است،

چرا که زبان بدن یا حالات طبیعی افراد می‌تواند حقیقت یا دروغ بودن کلام او را مشخص

کند، اما در محیط اینترنتی چنین چیزی ممکن نیست. درباره این سایت‌ها و نحوه

فعالیت‌شان از نظر قانونی با دکتر «روح‌الله اکرمی» عضو هیات علمی دانشکده حقوق

دانشگاه قم به گفت‌وگو پرداختیم.

ثبت نام جدید سایت همسریابی دوهمدم

ثبت نام جدید سایت همسریابی دوهمدم
ثبت نام جدید سایت همسریابی دوهمدم

آیا سایت‌های ازدواج و همسریابی دارای مجوز قانونی هستند؟

در نظام حقوق موضوعه کشور، نص صریحی بر ممنوعیت ایجاد سایت مشاوره ازدواج و

اصطلاحا همسریابی وجود ندارد و چون بنابر قواعد، اصل بر اباحه بوده و ممنوعیت

نیازمند تصریح است، به دلیل فقدان منع قانونی، می‌توان اصل این اقدام را جایز دانست. با

این حال، بعضی مقررات وجود دارد که ضوابطی را برای تشکیل مراکز مشاوره ازدواج

تعیین کرده‌اند. بر این اساس، اگر سایت‌های همسریابی تحت مدیریت این مراکز قرار داشته

باشند،

اطلاق این قوانین شامل آنها نیز خواهد شد، مانند مفاد ماده ۴۳ قانون برنامه پنجم توسعه که

اخذ مجوز برای این مراکز را پیش‌بینی کرده است. مطابق آیین‌نامه ساماندهی و

اعتباربخشی مراکز مشاوره، تسهیل همسرگزینی نیز از خدمات این مراکز تعریف شده

است که امکان فعالیت مجازی را هم دارند.

ثبت نام در سایت همسریابی شیدایی

ثبت نام در سایت همسریابی شیدایی
ثبت نام در سایت همسریابی شیدایی

چه نهادهایی بر فعالیت سایت‌های همسریابی نظارت می‌کنند؟

بنا بر آیین‌نامه ساماندهی و اعتباربخشی مراکز مشاوره مصوب ۱۳۹۱ اعطای مجوز به

مراکز فعال در عرصه همسرگزینی و نظارت بر آنها در صلاحیت وزارت ورزش و

جوانان است. بعدا در نامه رئیس مجلس شورای اسلامی، این موضوع مغایر قانون دانسته

و صرفا بر شایستگی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره برای دادن پروانه و نظارت بر

این کار تاکید شد.

البته این اختلاف هنوز رفع نشده است و در این زمینه با خلأ حقوقی مواجه هستیم. لذا

متاسفانه تا این لحظه، شاهد فعالیت مراکز متعدد مشاوره ازدواج هستیم که در این خلأ

قانونی به فعالیت خود، از جمله در فضای مجازی ادامه می‌دهند.

سایت همسریابی نازیار
سایت همسریابی نازیار

برای سایت‌های غیرمجاز همسریابی مجازاتی وجود دارد؟

در ماده ۹ آیین‌نامه ساماندهی و اعتباربخشی مراکز مشاوره، برای رعایت نکردن قوانین

در فعالیت همسرگزینی مراکز دارای مجوز، بعضی ضمانت‌های اجرا پیش‌بینی شده که

نهایت آن لغو دائم مجوز آنها است، اما درباره نوع برخورد با سایت‌هایی که اصلا مجوزی

نگرفته‌اند سکوت شده است.

به هر حال، چون مطابق اصل ۳۶ قانون اساسی، تعیین مجازات صرفا به موجب قانون

ممکن است، آیین‌نامه در این زمینه راهگشا نیست. در قوانین مصوب نیز حکم صریحی در

زمینه این‌گونه سایت‌ها دیده نمی‌شود، مگر آنکه بتوان اقدامات سایت‌ها را در قالب عناوین

مجرمانه ناظر بر جرایم رایانه‌ای، مانند انتشار محتویات مبتذل و مستهجن موضوع ماده

۱۴ قانون جرایم رایانه‌ای، یا انتشار فیلم و اسرار دیگران موضوع ماده ۱۷ همین قانون تطبیق داد.

سایت همسریابی نازیار

سایت همسریابی نازیار
سایت همسریابی نازیار

آیا امکان ایجاد سایت همسریابی قانونی و مجاز وجود دارد؟ چگونه می‌توان از اصالت و اعتبار این سایت‌ها مطمئن شد؟

همان‌طور که گفته شد، به دلیل شکل نگرفتن اجماع برای وضع آیین‌نامه‌ای درباره مراکز

همسرگزینی، همچنان با خلایی قانونی مواجه هستیم. تا زمانی که این آیین‌نامه نهایی نشود،

تمامی سایت‌های فعال در این عرصه که هم‌اکنون نیز تعداد آنها کم نیست، غیرقانونی هستند.

با وضع آیین‌نامه مربوط، می‌توان به قانون‌مند شدن این سایت‌ها امیدوار شد، البته فعالیت

آنها صرفا در چارچوب مراکز مشاوره می‌تواند توجیه شود. در ضمن، در این آیین‌نامه باید

تدابیر لازم برای نظارت بر سایت‌ها نیز اندیشیده شود.

قوانین سایت همسریابی دوهمدم

قوانین سایت همسریابی دوهمدم
قوانین سایت همسریابی دوهمدم

سایت‌های همسریابی چه آسیب‌هایی برای جوانان و جامعه ایجاد می‌کنند؟

قطعا فعالیت سایت‌های همسریابی در وضعیتی که هم‌اکنون مشاهده می‌شود، به مرور زمان، منشأ معضلات اجتماعی و فرهنگی فراوانی در جامعه می‌شود.

کمرنگ کردن نقش خانواده و والدین در انتخاب همسر، تقلیل شأن فرآیند گزینش همسر که

یکی از مراحل مهم تشکیل یک خانواده پایدار است، وجود هیجانات و تحریک احساسات و

عواطف جوانان خصوصا بر اثر شرایط خاص موجود در فضای مجازی، احتمال نادرست

بودن اطلاعات ارائه‌شده در خصوص افراد درگیر در این سایت‌ها و از دست رفتن فرصت

جبران، می‌توانند مشکلاتی را در این عرصه به وجود آورند، خصوصا اگر مدیریت دقیقی در این زمینه وجود نداشته باشد.

سایت همسریابی طوبی

سایت همسریابی طوبی
سایت همسریابی طوبی

مزایا و آسیب‌های ازدواج‌های اینترنتی چیست؟
پاسخ دادن به این سؤال در گرو تحقیقات میدانی دقیق در این عرصه است و نمی‌توان

تجربیات دیگر کشورها را معیاری برای وضعیت بومی خود در نظر بگیریم. با این حال،

اندک مطالعاتی که انجام شده است، معایب این شیوه ازدواج را به مراتب بیش از محاسن

احتمالی آن نشان می‌دهد، چه اینکه حسب آمارهای مختلف در کشور، از هر ۱۰ ازدواج

اینترنتی، بین ۸ تا ۸/۵ مورد به طلاق انجامیده است. دلایل این اتفاق را می‌توان این‌گونه

برشمرد: غلبه احساس بر عقلانیت در این‌گونه همسرگزینی‌ها، تعجیل در تصمیم‌گیری به

ازدواج بدون مشورت و تفکر کافی، تدلیس و فریب از سوی طرف ازدواج، نهادینه نشدن

چنین ازدواج‌هایی در فرهنگ بومی ما و بازخورد منفی جامعه به این‌گونه ازدواج‌ها. در

نهایت، افزایش طلاق باعث مأیوس شدن زوجین می‌شود.

سایت همسریابی طوبی بدون فیلتر

سایت همسریابی طوبی بدون فیلتر
سایت همسریابی طوبی بدون فیلتر

از سوی دیگر، فردی که از طریق این سایت‌ها در پی یافتن همسر است، چون با نمونه‌های

متعددی مواجه می‌شود، ممکن است پیش‌زمینه فکریش در مقدس بودن نهاد ازدواج متزلرل

شود و به سطحی نازل از هواهای نفسانی تنزل یابد. همچنین، چون ممکن است فرد

همزمان با افراد مختلفی برای یافتن گزینه بهتر ارتباط برقرار کند، از تمرکز کافی و در

نتیجه تحصیل شناختی درست از همسر آینده بازماند. عوامل مزبور در کنار ده‌ها عیب

دیگر برای به طلاق کشانیدن یک ازدواج کفایت می‌کنند.

ربات همسریابی طوبی تلگرام

ربات همسریابی طوبی تلگرام
ربات همسریابی طوبی تلگرام

برای مقابله با معضلات ناشی از این پدیده اجتماعی چه راهکارهایی را می‌توان اتخاذ کرد؟
چون مقوله مزبور جنبه فرهنگ اجتماعی دارد، اقدامات فرهنگ‌سازی ناظر بر اولویت

دادن به سنن دینی و ملی در عرصه ازدواج در سطوح مختلف، اعم از خانواده، نظام

آموزشی، رسانه و دیگر کنشگرهای تأثیرگذار اجتماعی، می‌تواند تا حد زیادی از دوری

گرفتن جوانان از مدل‌های سنتی و رو آوردن به چنین روش‌هایی که عمدتا خاستگاه غربی

دارد پیشگیری کند.

با این حال، نمی‌توان تمایل قوی بعضی از شهروندان را در روی آوردن به سایت‌های

همسریابی و نهایتا تشکیل خانواده در این عرصه نادیده گرفت و با وجود این واقعیت

اجتماعی، باید با برنامه‌ریزی‌های دقیق و نظارت و مدیریت شایسته بر این عرصه، از

آسیب‌های آن بکاهیم و با تبدیل کردن تهدید به فرصت، از طریق همین بستر، به تنویر

اذهان و کاستن زمینه سوءاستفاده‌های محتمل بپردازیم و تلاش کنیم که امکان مداخله و

فعالیت بیشتر خانواده و نهادهای دینی را در این فضاها افزایش دهیم.

صفحه ورود به سایت همسریابی طوبی

صفحه ورود به سایت همسریابی طوبی
صفحه ورود به سایت همسریابی طوبی

در کنار اقدامات پیشگیرانه مزبور، باید از ظرفیت ضمانت‌های اجرای قانونی در این

زمینه نیز به‌خوبی بهره برد. تمهید و شناساندن ضمانت‌های اجرای مدنی فسخ نکاح یا

طلاق در فروض فریب در ازدواج، اعمال کیفرهای ناظر بر سوءاستفاده از احساسات

دیگران و برقراری روابط خارج از عرف مذهبی جامعه و مداخله در حریم خصوصی

دیگران، در کنار اعمال مجازات شدید برای گردانندگان سایت‌ها و مراکز همسرگزینی در

صورت نقض مقررات نیز نقش مهمی در مقابله با این معضلات خواهد داشت.

بهترین سایت همسریابی

 

بهترین سایت همسریابی
بهترین سایت همسریابی

رئيس مرکز تشخيص و پيشگيري پليس فتا ناجا با اشاره به اينکه در حاليکه برخي افراد با ثبت‌نام در سايت‌هاي همسريابي به دنبال سوژه‌هاي مناسب براي ازدواج هستند، گفت: اما متاسفانه شاهد هستيم که تعداد زيادي از افرادي که در اين سايت‌ها ثبت‌نام مي‌کنند

به دنبال دوستي، ازدواج موقت، ازدواج دوم و حتي سوء‌استفاده و کلاهبرداري هستند.

سرهنگ دوم علي نيک‌نفس با بيان اينکه گردانندگان اين سايت‌ها نيز همواره ادعا دارند

فعاليت آنها قانوني بوده و مجوز دارند، تصريح‌کرد: حتي برخي از اين سايت‌ها گاها پا را

فراتر گذاشته و ادعا مي‌کنند که آنها براي مشروعيت فعاليت خود در خصوص همسر‌گزيني

از مراجع معظم و معزز تقليد استفتاء نموده و اين عزيزان مهر تائيد بر فعاليت آنها در فضاي سايبر زده‌اند.

سایت همسریابی موقت کسمه

سایت همسریابی موقت کسمه
سایت همسریابی موقت کسمه

 

وي افزود: در حاليکه بنا بر استعلام پليس فتا از دفاتر مراجع عظام تقليد ادعاي کذب اين

سايت‌ها ثابت شده و مشخص گرديده که هدف گردانندگان سايت‌هاي همسريابي بيش از آن‌

که حل مشکلات ازدواج جوانان باشد، کسب درآمد مي باشدو براي آنها اصلا” مهم نيست

که در اين راه آبروي افراد ثبت‌نام کننده در سايت آنها برود و يا براي اين عزيزان از سوي

مجرماني که در اين سايت‌ها ثبت‌نام کرده‌اند مشکلاتي به وجود آيد.

سرهنگ نيک‌نفس با اشاره تشکيل پرونده‌هاي متعدد کلاهبرداري و هتک حيثيت مرتبط با

ثبت‌نام در سايت‌هاي همسر‌يابي در پليس فتا گفت: اين امر خود گواه غير قانوني بودن

فعاليت سايت‌هاي همسر‌يابي بوده و گوياي اين مي باشدکه اين سايت‌ها با چه انگيزه‌اي فعال شده‌اند.

سایت ازدواج موقت نگار

سایت ازدواج موقت نگار
سایت ازدواج موقت نگار

وي با بيان اينکه در سال‌هاي گذشته پليس فتا بارها به شهروندان خصوصا بانوان براي ثبت‌نام در اين سايت‌ها هشدار داده بود، گفت: ثبت‌نام و فعاليت در اين سايت‌ها به هيچ عنوان بدون اطلاع و همراهي خانواده‌ها نباشد

و به تنهايي قرار ملاقات‌هاي حضوري با افراد ديگر در سايت‌هاي همسر‌يابي نگذارند، زيرا بسياري از کاربران اين سايت‌ها از هويت و مشخصات جعلي استفاده مي‌کنند و چهره واقعي و نيات خود را پنهان مي‌سازند.

سرهنگ نيک‌نفس با بيان اينکه تنها يک سايت از سوي سازمان ذيربط تائيد شده و مجوز فعاليت در خصوص همسريابي دارد و آن هم سامانه ملي همسان گزيني به آدرس http:‎//hamsan.tebyan.net است، گفت: تنها اين سايت تا کنون توانسته مي باشدمجوز فعاليت و تائيديه هاي لازم را دريافت کند و هيچ سايت ديگري براي فعاليت همسريابي در کشور مجوز ندارد.

 سلام خوش امدین امیدوارم تو هیچ عشقی شکست نخورده باشین اگه خوردین هم اشکالی نداره همه که نباید به عشقشون برسن. درصورتی که انتقاد یا پیشنهادی دارین با ما درتماس باشین
09010736795 سامی حسینی مهندس سئو,ایده پرداز وب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.